TL
299₺ üzeri siparişlerde ücretsiz kargo

Kolay ve Kazançlı Alışveriş Bluekixx’te

2000 yılında kurulan ve 20 yıldır hizmet veren firmamız Kabim Elektronik’in içerisinde barındırdığı ürün markası olan BlueKixx,  2019 yılından itibaren e-ticaret mağazası markası olarak da satış yapmaya ve hizmet vermeye başladı.  BlueKixx Market olarak pazaryerlerinde satış yapan firmamız, şimdi de Bluekixx.com olarak kendi sitesiyle kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyor.

Bluekixx, temelinde yazıcı ve yazıcı sarf malzemeleri satışı üzerine müşterilerine hizmet veren online bir alışveriş sitesidir.  Lazer yazıcı, ID kart yazıcısı, etiket yazıcısı, barkod okuyucu, barkod yazıcısı gibi geniş ürün yelpazesine sahip e-ticaret mağazamız,  gerek ev, gerek ofis kullanıcıları gibi farklı büyüklükte müşteri segmenti  için farklı ürün seçenekleri sunuyor.  

Başarılı markaları kullanıcılar ile buluşturan,  kaliteli hizmet ve ürün anlayışına ev sahipliği yapan firmamız, genişleyen ürün gamıyla , sunulan kaliteli seçeneklerle kullanıcısına üstün hizmet vermeye ve sahip olduğu memnun müşteri kitlesiyle hızlıca büyümeye devam ediyor.

Karşılaştırın