TL
299₺ üzeri siparişlerde ücretsiz kargo

Kolay ve Kazançlı Alışveriş Bluekixx’te

Sipariş Verirken

Web sitemizden sipariş vermek için birkaç basit adıma ihtiyacınız var; Satın almak istediğiniz ürünleri hızlı ekle veya detaylı ekle kısmından sepetinize ekler ardından fatura ve teslimat bilgilerini doldurur, güvenli ödeme sayfamızda ödeme tercihlerinizi belirler ve siparişinizi oluşturursunuz.


Ödeme Onayı ve Siparişin Hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.


Siparişin hazırlanma süreci;

  • Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,
  • Kredi kartıyla verilen siparişlerde bluekixx.com güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayı ile.Teslimat Süresi

Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise (Ön sipariş olan ürünler, siparişe özel üretilen ürünler vb.) en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün (Bazı ilçe ve köylerde bu süre uzayabilir) içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri, mesai saatleri dışında verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. 
Sipariş verirken nelere dikkat etmelisiniz ?

Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce dikkat etmeniz gereken bazı konular:


Teslimat ve fatura adresleri

Siparişleriniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Bluekixx.com üzerinden yapılan alışverişlerde teslimatlar kargo firması aracılığıyla teslim edilmekte olup elden teslim yapılmamaktadır.

 

Karşılaştırın